icon-courses Курси

Елемент не знайдено!

Наші партнери

HoReCa
ТОВ «Грегорі» logo

ТОВ «Грегорі»

Техніка та обладнання для підприємств, що працюють у сфері виробництва, переробки та торгівлі продуктів харчування: готелів, пралень, хімчисток, ресторанів та кафе та інших закладів громадського харчування.

Скачати детальні умови

Надіслати заявку
Деревообробка
ПП «Ющишин» logo

ПП «Ющишин»

Деревообробне обладнання провідних європейських та вітчизняних виробників для виробництва меблів, паркету, інших виробів, лісопильне обладнання, сушильні камери, аспіраційні системи та фільтри.

Скачати детальні умови

Надіслати заявку
Засоби захисту рослин, мінеральні добрива та насіння
ТОВ «Волпекс»  logo

ТОВ «Волпекс»

Мінеральні добрива та мікродобрива провідних європейських виробників

Скачати детальні умови

Надіслати заявку
ТОВ «Тетра-Агро» logo

ТОВ «Тетра-Агро»

Комплексні мінеральні добрива з мікроелементами. Добриво Нітроамофоска-М.

Скачати детальні умови

Надіслати заявку
ТОВ «Террагрейн Груп» logo

ТОВ «Террагрейн Груп»

ТОВ «Террагрейн Груп», є дистриб’ютором та імпортером мінеральних добрив для агропромислової галузі в Україні. Вже близько 7 років забезпечує сільськогосподарських виробників якісною продукцією та послугами, завдяки яким у вирощуванні сільськогосподарських культур вдається досягти найкращих результатів. Серед головних завдань компанії – доступність добрив європейської якості для фермерських господарств будь-яких розмірів.

Скачати детальні умови

Надіслати заявку
ГрейсАгро logo

ГрейсАгро

«ГрейсАгро» — українська аграрна компанія, основним напрямком діяльності якої є продаж ЗЗР, насіння, добрив, мікродобрив провідних світових і вітчизняних виробників.Комплексні рішення, широкий асортимент сертифікованих товарів, наявність власних складів, досвід, гнучкість, вигідне співвідношення ціна-якість — основні переваги компанії.

Скачати детальні умови

Надіслати заявку
ТОВ  «Сервіс-Агрозахід logo

ТОВ «Сервіс-Агрозахід

ТОВ  «Сервіс-Агрозахід»  –  офіційний  дистриб`ютор  світових  компаній-виробників високоякісних  засобів  захисту  рослин,  посівного  матеріалу  та  добрив,  що  пропонує комплексні технології захисту сільськогосподарських культур – програми, розроблені для пшениці, ячменю, сої, гороху, ріпаку, кукурудзи, соняшника, цукрових буряків тощо.

Скачати детальні умови

Надіслати заявку
СГ Техніка
ТОВ «NeoAgro» logo

ТОВ «NeoAgro»

Компанія NeoAgro є сполучною ланкою для українських користувачів сільськогосподарської техніки та європейських фермерів або дилерів, які продають
техніку. Нова та вживана техніка провідних іноземних виробників, а також оригінальні запасні частини до неї, якісне та своєчасне гарантійне та пост гарантійне сервісне обслуговування.

Скачати детальні умови

Надіслати заявку
ТОВ «Оріхівсільмаш» logo

ТОВ «Оріхівсільмаш»

Понад 60 моделей сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва. Підприємство є акредитованим учасником Державної програми «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників», котра передбачає компенсацію частини вартості техніки та обладнання у розмірі 25%.

Скачати детальні умови

Надіслати заявку
ТОВ «Агсолко Україна» logo

ТОВ «Агсолко Україна»

Імпортна сільгосптехніка, зернове обладнання, будівельна, комунальна та складська техніка, комерційні автомобілі, офіційний імпортер тракторів YTO (ЮТО) в Україні.

Скачати детальні умови

Надіслати заявку
ПрАТ «Волинська фондова компанія» logo

ПрАТ «Волинська фондова компанія»

«Волинська Фондова Компанія» займає лідируючі позиції на ринку України у сфері реалізації сільськогосподарської техніки понад 27 років. Впродовж цього часу компанія зарекомендувала себе надійним агропартнером, перевіреним часом. Надійне партнерство – запорука успіху. Саме тому, партнерами «Волинської Фондової Компанії» є такі відомі світові виробники сільськогосподарської техніки, як: «Unia», «Agrisem», «Agrex», «Dominoni, «Agco» та інші.

Скачати детальні умови

Надіслати заявку
ТОВ «Збараж Агро-Трейд» logo

ТОВ «Збараж Агро-Трейд»

Підприємство ТОВ «Збараж Агро-Трейд» один із лідерів в галузі виготовлення обладнання для сушіння, зберігання, завантаження та переробки зерна. Спеціалістами підприємства розроблена власна лінійка моделей зерносушарок та теплогенераторів на різноманітні види палива. Зведено ряд елеваторів та зерносховищ для аграріїв, цехи з виготовлення кормів, олійні заводи, тощо.

Скачати детальні умови

Надіслати заявку
ТОВ Захід Агро Трейд  logo

ТОВ Захід Агро Трейд

Для повного задоволення потреб українського аграрія, компанія «Захід-Агро-Техніка» імпортує широкий спектр сучасної сільськогосподарської техніки іноземного
виробництва.

Скачати детальні умови

Надіслати заявку
Стоматологічне та інше медичне обладнання
ТОВ ІНСПЕ logo

ТОВ ІНСПЕ

Компанія INSPE – імпортер інноваційного стоматологічного обладнання, матеріалів
та інструментів від найкращих виробників-світових лідерів. Продукти найвищої якості,
ефективна логістична система та сервіси, націлені на зростання ефективності та успішності
стоматологічних практик підтверджують статус компанії як національного лідера на
ринку товарів для стоматологів.

Скачати детальні умови

Надіслати заявку